Global Information Network
 
 
Numer KRS:
KRS 0000816553
 
Numer REGON:
384966720
 
Numer NIP:
797-207-13-33
 
Kapital zakładowy:
5 000,00 ZŁ
 
Status:
Aktywna
 
Forma prawna:
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 
Adres:
8A
05-610 KOLONIA BĄDKÓW
 
Województwo:
MAZOWIECKIE
 
Powiat:
GRÓJECKI
 
Gmina:
GOSZCZYN
 
Data rejestracji:
29 listopad 2019
 
Ostatnia zmiana w KRS:
z dnia 29 listopad 2019 (wpis numer 1)
 
Sąd:
Warszawa (WA), XIV wydział
 
Sygnatura:
WA.XIV NS-REJ.KRS/42853/19/814
 
Monitor Sądowy i Gospodarczy:
numer 5 875, pozycja: 1 157 231
 
 
 
 
 

 Osoby zasiadające w zarządzie ARONIA EGGERT SP. Z O.O., KOLONIA BĄDKÓW:

 

 Aktualni właściciele ARONIA EGGERT SP. Z O.O., KOLONIA BĄDKÓW:

 
INNE INFORMACJE
Firmy z okolicy ARONIA EGGERT SP. Z O.O.:

  1. 3H EUROPA TRADING SP. Z O.O.
    05-816 OPACZ-KOLONIA
    RÓŻANA 8A
  2. ANH VAN SP. Z O.O.
    05-552 KOLONIA WARSZAWSKA
    UŁANÓW 33
  3. ARNO EXPORT SP. Z O.O.
    05-610 LISÓW 4
  4. BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH ANDRZEJ NOWAK SP. Z O.O.
    08-400 UNIN KOLONIA 26
  5. BUDCAR SP. Z O.O.
    05-610 LEKARCICE 27
  6. CHEŁMIŃSKI COMPANY SP. Z O.O. SP. KOM.
    26-624 KOWALA-KOLONIA 10A
  7. D.Z. TRANS DĄBROWSKI MARCIN ZDROIK MICHAŁ SP. J.
    05-610 LISÓW 7A
  8. DOMYIDACHY SP. Z O.O.
    08-110 ŻELKÓW-KOLONIA
    PIASKOWA 27
  9. DPIVP SP. Z O.O.
    05-816 OPACZ-KOLONIA
    ŚRODKOWA 22
  10. ELMO FINANCE SP. Z O.O.
    08-110 ŻELKÓW-KOLONIA
    AKACJOWA 1
  11. FUNDACJA DOM OPIEKI I REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
    05-610 GOSZCZYN
    KOZIETULSKA 23 / 1
  12. GODAN SERWIS MARKETING SP. Z O.O.
    05-816 OPACZ-KOLONIA
    RYŻOWA 84
  13. HARP DESIGN SP. Z O.O.
    05-816 OPACZ-KOLONIA
    POLNA 15D
  14. MARBAR SIKORSCY I IZDEBSCY - SP. J.
    08-110 ŻELKÓW KOLONIA
    SIEDLECKA 164
  15. NOEN SP. Z O.O.
    26-804 BOBREK-KOLONIA 4
  16. OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SIELCU
    05-610 SIELEC
  17. ONESTA SP. Z O.O.
    96-313 JAKTORÓW-KOLONIA
    ŻYRARDOWSKA 25
  18. PIOTREK NGUYEN SP. Z O.O.
    05-552 KOLONIA WARSZAWSKA
    UŁANÓW 33
  19. POLSIM SYSTEM SP. Z O.O.
    05-816 OPACZ KOLONIA
    ŚRODKOWA 35 C
  20. PRT SP. Z O.O.
    05-610 LEKARCICE 3
  21. PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE TRANS-ARM-EX MARIUSZ MRUK, BARBARA MRUK SP. J.
    05-610 BRONISZEW 105
  22. SOLUTIONS 30 WSCHÓD SP. Z O.O.
    08-110 ŻELKÓW-KOLONIA
    AKACJOWA 1
  23. STOWARZYSZENIE INICJATYWA MŁODYCH - KOLONIA WAWRZYSZÓW
    26-625 KOLONIA WAWRZYSZÓW 13
  24. TMT SERVICE SP. Z O.O.
    05-610 LISÓW 7A
  25. TRANSJAN RENATA SZCZEŚNIAK, KATARZYNA GAWĘDA SP. J.
    26-680 ZALESICE KOLONIA 21A