Global Information Network
 
 
Numer KRS:
KRS 0000500431
 
Numer REGON:
281569647
 
Numer NIP:
739-386-58-40
 
Kapital zakładowy:
5 000,00 ZŁ
 
Status:
Aktywna
 
Forma prawna:
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 
Adres:
OLSZTYN
 
Województwo:
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
 
Powiat:
M. OLSZTYN
 
Gmina:
M. OLSZTYN
 
Data rejestracji:
4 marzec 2014
 
Ostatnia zmiana w KRS:
z dnia 17 lipiec 2015 (wpis numer 3)
 
Sąd:
Olsztyn (OL), VIII wydział
 
Sygnatura:
OL.VIII NS-REJ.KRS/2497/15/258
 
Monitor Sądowy i Gospodarczy:
numer 4 773, pozycja: 182 364
 
 
 
 
 

 Osoby zasiadające w zarządzie BOGUSZEWSKI INVESTMENTS SP. Z O.O., OLSZTYN:

 

 Aktualni właściciele BOGUSZEWSKI INVESTMENTS SP. Z O.O., OLSZTYN:

 
INNE INFORMACJE
Firmy z okolicy BOGUSZEWSKI INVESTMENTS SP. Z O.O.:

  1. ANIMAX LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE
    OLSZTYN
  2. BIT SERWIS SP. Z O.O.
    10-166 OLSZTYN
    MARKA KOTAŃSKIEGO 6
  3. BMB GRUPA SP. Z O.O.
    OLSZTYN
  4. CENTRUM PROFILAKTYKI I DIAGNOSTYKI PIERSI SP. J. K. SOLNICKA, M. BORKOWSKI
    10-351 OLSZTYN
    ŻEROMSKIEGO 8 A / 2
  5. CSU SP. Z O.O.
    10-511 OLSZTYN
    MIKOŁAJA KOPERNIKA 10B / 1
  6. E-CANDY STEFAN KAZIMIERCZYK SP. KOM.
    10-545 OLSZTYN
    WARMIŃSKA 22 / 8
  7. EUROMINING SP. Z O.O.
    OLSZTYN
  8. FEDERACJA NA RZECZ ZMIANY GOSPODARCZEJ WSPÓLNIE SILNI
    10-516 OLSZTYN
    PLAC GENERAŁA JÓZEFA BEMA 3 / 1
  9. FEEX SP. Z O.O.
    OLSZTYN
  10. FIDESTRADE SP. Z O.O.
    OLSZTYN
  11. FUNDACJA MAZURYMEDIA
    10-080 OLSZTYN
    PROFESORSKA 7 / 19
  12. GMW GOŁASZEWSKI SP. J.
    10-602 OLSZTYN
    PSTROWSKIEGO 34
  13. KOPERNIK PARK SP. Z O.O.
    10-408 OLSZTYN
    WOJSKA POLSKIEGO 20
  14. LTM LOGISTICS & TRADE MASTERS SP. Z O.O. SP. KOM.
    10-088 OLSZTYN
    ALEJA GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 25A
  15. MIKULSCY S.A.
    OLSZTYN
  16. NANOSCHUTZEN SP. Z O.O.
    10-467 OLSZTYN
    SPRZĘTOWA 3
  17. NET-WORK SP. Z O.O.
    OLSZTYN
  18. OLSZTYŃSKIE STOWARZYSZENIE JU-JITSU I JUDO
    10-427 OLSZTYN
    JASNA 3 / 17
  19. SAKKO SADOWSKA KORPAL SP. J.
    10-748 OLSZTYN
    JULIANA TUWIMA 26 / 1.61
  20. STEEL GYM KRZYSZTOF RODKIEWICZ SP. KOM.
    OLSZTYN
  21. TDC ELECTRONICS PLC ODDZIAŁ W POLSCE (SP. Z O.O.)
    OLSZTYN
  22. TERENOWY ODDZIAŁ STOWARZYSZENIA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE
    10-581 OLSZTYN
    NARUTOWICZA 4
  23. XPLORER FUND S.A. ASI
    10-089 OLSZTYN
    KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO 62 / 1
  24. ZAKŁAD GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI SP. Z O.O.
    10-410 OLSZTYN
    LUBELSKA 53
  25. ZHONG YI SP. Z O.O.
    OLSZTYN