Global Information Network
 
 
Numer KRS:
KRS 0000657389
 
Numer REGON:
366310688
 
Numer NIP:
204-000-52-17
 
Wcześniejsze nazwy:

DT MUHENDISLIK VE TAAHHUT ANONIM SIKRETI S.A. ODDZIAŁ W POLSCE

 
Status:
Aktywna
 
Forma prawna:
ODDZIAŁ ZAGRANICZNEGO PRZEDSIĘBIORCY
 
Adres:
UL. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 3
76-200 SŁUPSK
 
Województwo:
POMORSKIE
 
Powiat:
SŁUPSK
 
Gmina:
SŁUPSK
 
Data rejestracji:
11 styczeń 2017
 
Zawieszona:
od 1 sierpień 2020
 
Ostatnia zmiana w KRS:
z dnia 8 wrzesień 2020 (wpis numer 11)
 
Sąd:
Gdańsk (GD), VIII wydział
 
Sygnatura:
GD.VIII NS-REJ.KRS/12467/20/288
 
Monitor Sądowy i Gospodarczy:
numer 6 076, pozycja: 712 490
 
 
 
 
 

 Osoby zasiadające w zarządzie DT MUHENDISLIK VE TAAHHUT ANONIM SIRKETI S.A. ODDZIAŁ W POLSCE, SŁUPSK:

 
INNE INFORMACJE
Firmy z okolicy DT MUHENDISLIK VE TAAHHUT ANONIM SIRKETI S.A. ODDZIAŁ W POLSCE:

  1. ARKOM SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    MARII ZABOROWSKIEJ 29
  2. AVIPOL PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE SP. J. BOŻENA SZEWCZYK, DANIEL SZEWCZYK
    76-200 SŁUPSK
    PRZEMYSŁOWA 9
  3. BANK ŻYWNOŚCI W SŁUPSKU
    76-200 SŁUPSK
    SŁONECZNA 16 / E
  4. BAŁTYCKA OSADA OSHO SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    PRZEMYSŁOWA 26
  5. BUILDING PROFESSIONAL COMPANY BYDLINO II SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    MODRZEWIOWA 14A
  6. CARBON SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    GDAŃSKA 56
  7. CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH IM. PŁK JANA KILIŃSKIEGO W SŁUPSKU
    76-200 SŁUPSK
    KOWALSKA 1
  8. CHÓR SYNTAGMA
    76-200 SŁUPSK
    JARACZA 6A
  9. DICANO SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    TRAMWAJOWA 5 / 26
  10. EW BABIN SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    CYPRIANA KAMILA NORWIDA 18 / 11
  11. FUNDACJA KOCHAJMY ZABYTKI
    76-200 SŁUPSK
    ELIZY ORZESZKOWEJ 6
  12. GLOBTROTER SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    PROF. EUGENIUSZA ROMERA 5 / 164
  13. HYDRO-NAVAL SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    BRACI STANIUKÓW 16
  14. IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POMORZA ŚRODKOWEGO W SŁUPSKU
    76-200 SŁUPSK
    KOWALSKA 1
  15. KLUB PIŁKARSKI CZARNI 2001 SŁUPSK
    76-200 SŁUPSK
    RYBACKA 21 / 1
  16. KLUB TECHNIKI I RACJONALIZACJI
    76-200 SŁUPSK
    ARMII KRAJOWEJ 10
  17. KONTRAKT SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    POZNAŃSKA 42
  18. MIRAGE SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    NOWOBRAMSKA 2 / 46
  19. MNS INVESTMENT SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    JANA KILIŃSKIEGO 31 / A22
  20. NORTH ENERGY SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    FILMOWA 5 / 2
  21. PIT STOP EXPRESS SP. Z O.O.
    76-200 SŁUPSK
    STANISŁAWA KONARSKIEGO 1
  22. TOWARZYSTWO POMOCY IM. ŚW. BRATA ALBERTA KOŁO SŁUPSKIE
    76-200 SŁUPSK
    LEŚNA 6
  23. TRAPIK SP. Z O.O. SP. KOM.
    76-200 SŁUPSK
    WANDY 13
  24. ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH M. ŁACH, J. STĘPNIK SP. J.
    76-200 SŁUPSK
    KOSZALIŃSKA 9
  25. ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW PGK KOMUNALNI
    76-200 SŁUPSK
    SZCZECIŃSKA 112